Max Fan Forum

Forum fanów anime i innych postaci rysunkowych


#1 2008-01-24 13:31:44

Barwic

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 16
Punktów :   

opis

Berserk to tytuł trochę starszy, ale wciąż bardzo znany i przez niektórych uznawany za kultowy. Opowiada o kompanii najemników, zwanej „Band of Hawks”, przemierzającej niewątpliwie fantastyczną, acz bynajmniej nie czarodziejską krainę, przywodzącą na myśl ogarnięte wojną trzydziestoletnią Niemcy. Spośród żołnierzy szczególną uwagę zwracają: Griffith – przywódca drużyny, białowłosy przystojniak i mistrz taktyki, natchniony wizją, dla realizacji której zebrał wokół siebie cały oddział; Casca – oficer Griffitha i jedyna kobieta w oddziale; oraz Gats – ponury mistrz miecza, najemnik dosłownie wychowany na polach bitew. Prócz nich w intrygę wplątana jest większa liczba postaci, których rola jest jednak bardzo epizodyczna.
ww. tekst pochodzi z www.kreskowka.fani.pl
Osobiście oglądnełem co dopiero 13 odcinków (seria składa się z 25) i spodobało mi sie dużo krwi, czasem jakaś nagość, troch brak  mi humoru który tu występuje żadko wprzeciwęstwie do takich anime jak Bleach,Naruto czy też Dragon Ball.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bukmacher.pun.pl www.sst-club.pun.pl www.streetfighters.pun.pl www.gryp.pun.pl www.pg-clan.pun.pl