Max Fan Forum

Forum fanów anime i innych postaci rysunkowych


#1 2008-01-24 09:30:14

Barwic

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 16
Punktów :   

opis fabuły

Z portalu www.kreskowki.fani.pl :
"Souichiro Nagi oraz jego czarnoskóry kolega, Bob Makihara, trafiają do Toudou Gakuen. Nie jest to jakaś zwyczajna szkoła. To niemal obóz wojskowy, w którym funkcjonuje 96 klubów, reprezentujących różne sztuki walki. Co pewien czas wielki turniej, do którego każdy klub wystawia piątkę zawodników, określa, który z klubów stanie się „Enforcement Group” – siłą kontrolującą i nadzorującą funkcjonowanie szkolnego życia. Kanji, którymi jest zapisana nazwa (Gakuen to po prostu „akademia”) oznaczać mogą „rządzenie, władzę” i „pryncypia, nauki”. Bob i Souichiro o tym wszystkim nie mają jednak pojęcia – są przekonani, że najlepszą metodą „oswojenia” nowego miejsca jest rzetelne zmasakrowanie każdego, kto nawinie się pod rękę. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka… Tym razem to Bob i Souichiro oberwą, i to solidnie, przy okazji poznając członków klubu Juukenbu: siostry Ayę i Mayę Natsume oraz Masatakę Takayanagiego. Przy okazji wplączą się w trwający od dawna i narastający konflikt między klubem Juukenbu a „Enforcement Group”, której przewodzi Mitsuomi Takayanagi, starszy brat Masataki. Nie jest to dobry pomysł, szczególnie, że nadszedł czas kolejnego turnieju, do którego każdy z klubów wystawia piątkę reprezentantów. Turnieju, po którym zwycięski klub przejmie rolę „Enforcement Group” "

Mój kometarz: Anime od 18 lat, bardzo brutalna, dużo w niej o seksie czyli wszystko to co ogląda teraźniejszy nastolatek. Narazie znalazłem tylko 24 odcinki na www.kreskowki.fani.pl ale niedługo postaram się podać lepszą strone. Polecam dla wszystkich którzy nie boją się krwi którch powyższe kryteria nie odstraszają, takich jak ja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszeotsy.pun.pl www.tuner.pun.pl www.writv.pun.pl www.pl-elite.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl