Max Fan Forum

Forum fanów anime i innych postaci rysunkowych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-01-24 09:31:30

Barwic

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 16
Punktów :   

opis

Anime to japoński rodzaj " bajek" , tworzony głównie na podstawie mang (komiksów).... nic dziwnego że Japończycy mają tyle swoich wynalazków , stworzyli swój własny świat niezależny od niczego ... dlatego wiele rzeczy jest znanych tylko dla nich , sprawia to że dla nas ( nie Japończyków ) jest obce dużo pięknych "produktów" ..... ale czasami stworzą coś tak dobrego że przebije si to nawet do takiej Polski .... gdzie znajomość anime jest bardzo znikoma .... istnieją dwa takie znane anime które przebiły sie do nas jest to : pokemon i dragon ball .... większość polaków zna te serie .... pokemon został wyemitowany na Polsacie a db na rtl 7 .... wystarczyło że raz wyświetlono te anime w telewizji a od razu zapanowała na nie moda ,a było to już parę lat temu ... obecnie jedynym kanałem puszczającym regularnie anime jest hyper : P ..... ale tam same kiepskie anime leci ..... i kanał bardzo slabo znany ....
lecz teraz z tymi anime możemy spotkać sie najwyżej w internecie .... kiedyś pojawiały sie w życiu codziennym jak tazosy czy karty w chipsach ^^ .... sa jednak takie anime którego nigdy nie emitowano w tv ale gdzieś sie słyszało je .... jednym z takich anime jest właśnie devil may cry , sma o tym słyszałem ale nie wiedziałem co to jest dzisaj , ( w 1 dzień ) obejrzałem całą krótką 12 odcinkową serie tego anime .... i musze przyznać że było to bardzo miła odmiana przy tych najbardziej znanych anime gdzie fabuła jest ciągnięta i ciągnięta i tak bez końca , nowe umiejetności , coraz silniejsi przeciwnicy , jak by sie grało w rpg normalnie. Nie twierdze że to jest złe bo kocham to ... ale DMC , jest zupełnym przeciwieństwem, żaden odcinek nie nawiazuję mocno do nastepnego , każdy odcinek inna akcja ( dopiero te ostanie nawiązuja ) ....
Jaki jest klimat .... normalnie nie lubie tego w anime ale w tym mi sie podobał , baaaardzo stylowa seria ..... ma to coś oglądając , bardziej przypomina film .... świetne animacje .... unikalne ... , polecam mimo iż 12 odcinków nie jets wstanie wciągnąc , zrobić z ciebie fana tego anime mimo to , po obejrzeniu 12 odcinków , wydaje mi sie to po prostu zajebistym produktem .... taka mała klasyka .... jestem pewien że jak by przeciągneli i dodali wątki to to by było anime na poziomie dragon balla ...czyli mega klasyka .... Ale twórcy anime postanowili na odmienność , bochater ma od początku dużą moc i bez problemu radzi se z przeciwnikami .... niema tu tego systemu co np w naruto gdzie najpierw walczy , dostaje w dupsko , trenuje ,staje sie silniejszym atakuje znowu dostaje w dupsko ( mówi , nande ??? kso !!! ) i gdy wszyscy myslą że juz przegra on sie wkurza i kopie dupsko dla bossa i happy end .... ^^^^^, nieeee , w devil may cry , bochater rozwiązuje jakąś zagadke , jest przedstawiony zbieg wydarzeń, historia wroga i , walka i koniec .... te anime ogląda sie dla animacji , przyjemności z samego oglądania ... gdyby to był film to byśmy powiedzieli że przyjemność z gry aktorów .... , Twórcy w dobrym momencie zakonczyli te serie , nie zrobili jak z modą na sukces ^^ .... główny bochater nic sie nierozwija od początku do końca jest tak samo silny ..... polecam obejżenie ..... no dobra tera opisze na czy m polega anime :



Główny bochater to Dante , pół człowiek pół demon , ma swoją "firme" zabija demon itp na zlecenia ludzi .... zna również innych zabójców demonów .... no i sobie żyje ... : P , każdy odcinek przedstawia inne zlecenie , (w każdym jest jakiś motyw, który łączy sie z innymi i pod koniec seri wyjaśnia ) ... nie wiem co jeszcze moge opsiać bo to wystarcza : P , aha no i jest tu troche krwawych akcji ....

Same Devil May cry jest znane przez gre na której to podstawie zostało stworzone ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pamietnikiwampirow.pun.pl www.redorium.pun.pl www.power-ranger-furia-dzungi.pun.pl www.srk.pun.pl www.gambit.pun.pl